Grup Şirketlerimiz

kurumsalust

herguvenlikGüvenirlik ilkesi ile hareketle, Güvenlik kalkanımız olmak için kurulmuş, Psikolojik, Elektronik ve Fiziki anlamda oluşması muhtemel problemlerinize, adına yakışır biçimde kalkan olarak bunları bertaraf etmek üzere, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile hizmet sunmaktayız.

Siteye git

 

herguvenlikHer Temizlik sunacagi hizmet paketini hersey dahil olacak sekilde hazirlar, bunun disinda sizden ek ücret talep etmez.

Siteye git

 

herguvenlikŞirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Siteye git

 

herguvenlikHersepetim.com olarak bir şirketin geleceğinin siz müşterilerimizin elinde olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle müşteri memnuniyetini en önemli etken olarak düşünmekteyiz. Hersepetim.com’un sunduğu kaliteli ürünler ve hizmetler ile müşterilerimiz için yeni bir gelecek yaratmakta, yaşam tecrübesini iyileştirmeye çalışmaktayız.”Türkiye’yi güvenli ve hızlı e-ticaret ile buluşturuyoruz.”

Siteye git

 

herguvenlikDoğal Mendil Heron Grup tarafından Türkiye’de satışa sunulmuş 100% doğal bambudan üretilen tamamen doğal bir kullan-at mendilidir. Bu mendil tamamen saf su ve bambunun karışımdan oluştuğu için hiçbir katkı maddesi yoktur. Detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Siteye git

 

herguvenlikYENİLİKÇİ ÜRÜN TASARIMLARI. Ürün galerisini ziyaret ederek ürünler hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz… » detaylar için sitemizi ziyaret edebiliriniz.

Siteye git

 

herguvenlikHER Ajans & Organizasyon Reklam, Casting, Manken, Model, Web Design, Web Programlama, Seri İlan ve Organizasyon Ajansı olarak çalışma branşlarında hizmet verebilecek çok zengin bir kadroyu bünyesinde bulunduran, profesyonel ve güvenilir çözümler sağlayan ajansımız ayrıca Reklam Hizmetleri, Marka Yönetimi, Stratejik Planlama alanlarıyla size en iyi danışmanlık hizmetini sağlamaktadır.

Siteye git